Telewizja satelitarna - czego potrzebujemy

Przede wszystkim, dlaczego potrzebujemy telewizji satelitarnej de skrambler? Czy to naprawdę przydatne dla wszystkich abonentów? Istnieją dwa rodzaje sygnałów, które mogą być przyznane na pełny dostęp do telewizji satelitarnej. Te dwa typy są nazywane jako FTA i sygnałów Premium. Jaki jest związek między tymi dwoma sygnałami Anyway? Będziemy, być może trzeba de skrambler oglądać pay-per-view i inne kanały premium. Jeśli chodzi o wolnym handlu, nie trzeba go. Ale czym właściwie jest telewizję satelitarną de skrambler?

Jeśli chodzi o podstawy, telewizor został belkami z satelity kosmicznego do własnej anteny satelitarnej. Po jej belkami, może przechodzić przez odbiornik telewizji kablowej na ekranie telewizora. Zadaniem odbiornika jest konwersja sygnału z częstotliwością Twojego radiotelefonu. można go przekształcić z naczynia do sygnałów audio i wideo. Sygnały te mogą karmić do swojego domowego sprzętu telewizyjnego. Jeśli sygnał FTA przychodzi, nie będzie kodowany, gdy praca odbiornika została zakończona. Teraz można korzystać z wyjścia odbiornika tak długo, jak chcesz. Jeśli sygnał wejściowy został zaszyfrowany lub kodowany, to potrzebuje do de-przepychać je na dobre. To może być de-zaszyfrowane przed oglądając występy na żywo.

Co sprawia, że ??myślisz , że dostawcy telewizji satelitarnej zarabiać dzięki tej metodzie? Jeśli jesteś w tej branży, potrzebuje cię wydać dużo pieniędzy, aby uruchomić satelitę w przestrzeń. Innymi słowy, satelita był główną przyczyną prowadzenia ogromną sieć telewizyjną. Jednym z ich sposobów zarabiania pieniędzy to niech reklamodawcy płacą ich do promowania własnych produktów i usług. Ale z kanałów FTA, że jest to jedyny sposób, aby generować pewne dochody swojej firmy. Jednak nie jest to jedyny sposób zrobili pieniądze poprzez ich reklamodawców.

– autor artykułu