Kanaly rozrywkowe

Dish Network nadal pojawiają się w miejscach, gdzie nie spodziewa się go znaleźć. Usługa telewizja satelitarna reputację za zapewnienie dostępu do programowania premii w mniej popularnych lokalizacjach od samego początku. Dla osób mieszkających na obszarach rolniczych, telewizja satelitarna był jedynym usługa świadczenia poziom rozrywki większość ludzi z pożądanego sygnału, który może być zależało.aby przejść na stronę kliknij tutaj.

Niedawno, Dish Network mogą być umieszczone tylko w dowolnym miejscu w postaci swojego przenośnego urządzenia multimedialnego, Pocketdish. Poręczny rozrywki gadżet pozwala użytkownikom przechowywać do 10000 MP3, WMA lub WAV plików muzycznych i 200.000 zdjęć, cieszyć się grami, lub zobacz programowanie przeniesione z ich Dish Network DVR.

Dla tych, których życie obejmują zarówno długie wycieczki lub toting pasażerów o, Antena będzie teraz oferować możliwość podejmowania telewizję satelitarną na przejażdżkę. Nowe niskoprofilowe ruchome anteny satelitarnej, które montuje się na bagażnika pojazdu oferuje pasażerom możliwość zajmowania ich czasu podróży, obserwując ich wyboru 100 kanałów programowania Dish.

W locie rozrywki jest rozwijającą się dziedziną dla DISH również. Wiele nowszych samolotach Delty oferują rozrywkę nadawców satelitarnych dla pasażerów. Virgin America jest w San Francisco w oparciu o niskiej taryfa lotnicza, która ma nadzieję rozpocząć służbę domową w USA wiosną tego roku. Oczekuje się, że Virgin America wyposażone samoloty do siedzenia montowane 9-calowy ekran dotykowy LCD (flip out model w sekcji First Class) dla każdego pasażera. Podróżni będą mogli zobaczyć na żywo telewizję satelitarną, muzyki, gier i filmów pay-per-view z DISH Network w całej ich lotu.

Z pewnością jest Dish Network będzie miejsca; praktycznie wszędzie ich publiczność chce iść. Dla milionów tych, których życie gorączkowe opuścić coraz mniej czasu, aby siedzieć w domu relaks przed ich telewizji, elastyczność wypić ulubionego programu TV satelitarna bez względu na to gdzie się znajdują, jest błogosławieństwem.

– autor artykułu