Programowanie kanalow

Dish TV kanały programowe są na antenie MPEG-4 Format. Z tego powodu widzów telewizji satelitarnej są coraz zniekształceń obrazów na ekranach telewizyjnych. Programy nadawane są od razu z geosynchronicznych satelitów bezpośrednio do widza. To kolejny powód, dla którego dokonał telewizji satelitarnej dość popularny wśród ludzi.

O MPEG 4

MPEG 4 to opatentowana technologia, która została wprowadzona pod koniec 1998 roku i szybko zyskał ogromną popularność. Format ten jest wykorzystywany głównie do przesyłania mediów internetowych, a później została ona wprowadzona do strumieniowego przesyłania sygnałów telewizyjnych. Dziś MPEG-4 jest uznawany za standardowy format kodowania audio i wideo. MPEG-4 jest bardzo podobny do MPEG 1 i MPEG 2, ponieważ zawiera on kilka funkcji, z tych dwóch formatów. Nowe funkcje zostały dodane później do sprawiają, że zdolne do renderowania 3D. Dobrze znane kodeki takie jak ubrania motocyklowe DivX, XviD i Nero Digital stały się częścią tego niezwykłego formatu kompresji.

Wcześniej Format kompresji audio video skierowany był przede wszystkim przy niskich przepływności komunikacji wideo. Wkrótce jednak zakres tej technologii kompresji został rozszerzony, a teraz stał się głównym narzędziem do kodowania multimediów. Format ten jest niezwykle skuteczny w szerokim spektrum bitrate, który jest od kilku Kbps do kilkudziesięciu megabajtów na sekundę (Mbps). MPEG-4 jest znany ze zwiększania efektywności kodowania i to jest jeszcze zdolne do kodowania mieszanych danych multimedialnych, takich jak audio, wideo i mowy.

Od tego niesamowite audio i video format kompresji służy do strumieniowego przesyłania sygnałów telewizyjnych, więc danie usługodawcy TV zdecydowali się przyjąć tę technologię, aby zapewnić maksymalną przyjemność oglądania telewizji.

– autor artykułu