Nagrywanie i odtwarzanie programow

Szukasz informacji na temat DIRECTV TiVo? Oto przewodnik, który daje informacje, które trzeba wiedzieć o DIRECTV TiVo i DIRECTV rejestratorów.

DIRECTV TiVo

TiVo jest elektroniczne urządzenie rejestrujące, które pozwala cyfrowo nagrywać, pauza, przewijanie i odtwarzanie programów telewizyjnych. TiVo była pierwszą komercyjną DVR (cyfrowy magnetowid), a raz został wprowadzony do obrotu i sprzedawany przez DirecTV.http://www.plisy-rolety.pl

W 2007 roku stworzył własny DIRECTV DVR i rozpoczął swoją służbę DVR.

Zamiast oferując DVR TiVo i usługi TiVo, DirecTV oferuje teraz swoje własne rejestratorów i to własne usługi DVR. Rejestratory DirecTV są teraz za darmo, kiedy zapisać się do ich usług.

DIRECTV rejestratorów

DirecTV oferuje dwa typy rejestratorów:

DIRECTV Plus DVR – Rejestrator pozwala na nagrywanie i odtwarzanie programów TV satelitarnej DirecTV z naciśnięciem przycisku na pilocie. Możesz również:

* Pauza show oglądanego więc twój może dostać się na przekąskę, a następnie powrócić do oglądania, kiedy jesteś gotowy.

* Nagraj do 100 godzin programów telewizji satelitarnej.

aktówki

* Zapisywanie nagrań na dysku twardym rejestratorów – nie więcej Hassling z taśm wideo lub DVD.

* Nagrywanie dwa koncerty podczas oglądania innego show.

Nagrywanie i odtwarzanie programow

* Ustaw DVR automatycznie nagrać przyszłe transmisje swoje ulubione programy z naciśnięciem przycisku.

* Ogranicz telewizyjne dzieci zegarek z funkcją kontroli rodzicielskiej.

Rejestrator DIRECTV Pus HD – Rejestrator posiada wszystkie cechy DIRECTV Plus DVR, i obejmuje:

* Możliwość nagrania występu na żywo w formacie HD (High Definition) za niemal naturalny obraz.

* Dolby Digital Audio dźwięku trójwymiarowego.

* Do 200 godzin czasu nagrywania.

Bottom Line

DIRECTV Plus HD DVR DVR i pozwala oglądać programy, które chcesz, kiedy chcesz. W przeciwieństwie do staromodnych magnetowidów lub nowszy nagrywarek DVD, nagrania z rejestratora jest bułka z masłem – wcisnąć przycisk i gotowe.

Jeśli chcesz, aby móc zapisać do 200 godzin ulubionych programów i oglądanie tych programów w formacie cyfrowym lub wysokiej def krystalicznie czyste, a następnie DVR z DirecTV jest tylko to, co nakazał lekarz.

Odwiedź http://www.thesatellitetvguide.com/directv-tivo-dvr.htm lub kliknij na poniższy link, aby uzyskać więcej informacji na temat DIRECTV TiVo i DVR i gdzie uzyskać najlepszą ofertę na usługi telewizji satelitarnej DIRECTV Można również zobaczyć najnowsze oferty specjalne DVR z DIRECTV i zamówić swoją usługę telewizji satelitarnej w Internecie.

Autor, Brian Stevens, starszy redaktor TheSatelliteTVGuide.com i autorem wielu artykułów na temat DIRECTV TiVo i rejestratorów.

http://dobryalkomat.pl
– autor artykułu