HD za darmo

Dish Network i DirecTV dostarczać abonentom programu „HD za darmo Życia”. Nowe, a także istniejących abonentów obu usług telewizji satelitarnej może uzyskać dostęp do tego programu po wykonaniu pewnych norm i zasad zobowiązania. Obie usługi oferują za darmo HD „życia” systemu, ale jest to kwestia tego, że Dish Network jest pierwszy wprowadził tę opcję dla swoich abonentów. W tym artykule opisano opcję „HD za darmo życie” na obu tych dostawców.

HD Free For Życie w Dish Network: Został dostarczaniu program „HD za darmo Life” od początku czerwca 2010. I to jest pierwsza usługodawcą TV zaoferować taki system dla abonentów.

Wymagania: W celu uzyskania dostępu do bezpłatnego opcję HD istnieją pewne wymagania, które powinny spełniać abonentów. Są one wymienione poniżej.

Widzowie muszą zgodzić się na 24 miesięcy zaangażowaniu czasowym.

Widzowie musieli zrezygnować z karty kredytowej lub karty debetowej Płatność automatyczna podczas rejestracji w serwisie. Albo mogą zapłacić $ 99 HD Opłata Upgrade Programowanie, aby odstąpić od wymogu Płatność automatyczna.

Abonenci powinni również zgodę na elektronicznego fakturowania, który jest kolejnym oszczędności dla Dish Network.

Abonenci powinni mieć co najmniej jeden z poniższych pakietów, aby uzyskać HD za darmo do końca życia.

Ameryki Top 120

Ameryki Top 200

Ameryki Top 250

Ameryki Wszystko Paczka

DISH Latino DOS

DISH Latino MAX

Widzowie z podeszwą międzynarodowych paczek nie kwalifikują mieć HD darmowe dla Życia.

Jeśli abonenci wypowiedzieć Dish Network Service przed końcem umowy, za niewielką opłatą za anulowanie pozostałych miesiącach dotyczy.

Abonenci kwalifikacyjne otrzymają programów HD bez dodatkowych kosztów dla życia rachunku bieżącym. Ich programowanie HD będą ograniczone do kanałów związanych tylko z wybranego pakietu programowego.
http://www.serwis-pc.org.pl/reda.php
– autor artykułu