HD - ile to kosztuje

HD (High Definition) Telewizor stał się ostatnim krzykiem mody w ostatnich latach. Oto przewodnik HDTV DISH Network, który zawiera informacje na temat funkcji DISH Network HDTV, pakietów programowych i opłat za usługi.

DISH Network HDTV

HDTV medium transmisji w którym programy są przesyłane w postaci cyfrowej. transmisja HD wykorzystuje 1125 linii rozdzielczości, w przeciwieństwie do tylko 525 linii rozdzielczości regularnych audycji analogowych użytkowania. Im więcej linii rozdzielczości tym ostrzejszy i wyraźniejszy obraz.

Ścieżka dźwiękowa z nadawanego sygnału jest również przekazywane w formie pliku PDF więc masz bogatszy, bardziej realistyczny dźwięk.

Cechy HDTV DISH Network

naturalny obraz

DISH Network programy HDTV są pięć razy ostrzejsze niż programy nadawane w formacie analogowym. HDTV jest jaśniejsze i kolor jest bardziej żywy niż w telewizji analogowej.

Dźwięku surround-sound

HD - ile to kosztuje

HDTV DISH Network jest nadawany w formacie Dolby Digital na najlepszy dźwięk dostępny, a wiele programów nadawanych w systemie dźwięku przestrzennego dla trójwymiarowego wrażenia słuchowe.

Format panoramiczny

DISH Network programy HDTV są nadawane w formacie panoramicznym, podobnego do tego, co można zobaczyć w kinie. Ten szerszy Format – 16: 9 stosunek aspektem w przeciwieństwie do proporcji 4: standardowy 3 – pozwala widzieć więcej obrazu i sprawia, że ??czujesz się jakbyś był częścią sceny.

DISH Network sprzęt

DISH Network daje do dwóch wolnych odbiorników HDTV, kiedy zapisać się do ich usług programowania. Będą one również daje resztę sprzętu telewizji satelitarnej trzeba za darmo.

Uwaga: Musisz mieć telewizora HD do wyświetlania programów HD.

Pakiety DISH Network HDTV

Obecnie DISH Network oferuje cztery pakiety programów HD:

– autor artykułu