W ostatnim czasie doszło do wojny cenowej z operatorów kablowych i satelitarnych. Wszyscy walczą o subskrypcji do ich wyrobu. Zazwyczaj byłem z dala od mojego operatora kablowego po prostu dlatego, że mają trzymać udusić i silne więzi polityczne w mojej okolicy, to nie wierzę, że są moim jedynym dostawcą jest dostępna. Istnieje kilka nieznaczne różnice między DirecTV i Dish Network, które mogą lub nie mogą być ważne dla Ciebie. Byli dla mnie.

Najpierw zacznę od przez nazwanie możliwych opcji dla treści telewizyjnych w mojej okolicy.

1) Dish Network

2) DirecTV

3) Comcast Cable

4) Verizon FIOS

Następnie Zacznę dlaczego ja porównywaniu tylko dwóch głównych firm satelitarnych. Comcast, jak wspomniano powyżej, nie ma monopolu w mojej okolicy i kontynuować jazdę ceny w górę, nie zapewniając wiele bodźców. Obsługa klienta jest straszne (moje doświadczenie, jak moi rodzice mają je) i sprzęt jest chwiejny w najlepszym wypadku (wiele połączeń usług w ciągu ostatnich kilku miesięcy).

Verizon FIOS jest wciąż stosunkowo nowa i nie ma mnie intryguje. Choć kilku przyjaciół, którzy mieli FIOS, przestawił powrotem ponieważ wydaje się, że wciąż jest kilka błędów w swoim oprogramowaniu, które spowodowały wiele telefonów do obsługi klienta.

OK do porównania. Byłem abonentem Dish Network przez 6 lat. Od początku 2003 do połowy 2009 roku, i bardzo zadowoleni z ich usług. Ich obsługa klienta była fantastyczna, a ich technologia była świetna na początku. Technologia sprzętu rozpoczął się wielki, jeden z pierwszych przystępnych High Definition rejestratora w branży, który może obsłużyć 2 TV w (drugi telewizor bycia Standard Definition).

DirecTV got me away z Dish Network ze swoim pierwszym szczególny czas Kancelaria Adwokacka znajduje się w C.H. Manhattan klienta i wiele innych HD Programming.

– autor artykułu