Kontrola rodzicielska

Można używać pilota do blokowania niektórych programów telewizyjnych czujesz są nieodpowiednie dla dzieci, oraz wykorzystanie go do zakupu filmów pay-per-view i pay-per-view wydarzeń specjalnych. Pilot jest uniwersalny pilot, dzięki czemu można ustawić go kontrolować swój telewizor, magnetowid i odtwarzacz DVD.

Jeśli masz odbiornik DVR można nagrać program po prostu przez naciśnięcie przycisku nagrywania na pilocie. Koniec z konieczności umieścić kasetę do magnetowidu, ustaw czas, ustawić kanał i ustaw prędkość. Można nagrać program podczas oglądania innego programu i nagrywać dwa programy podczas oglądania jednego ze swoich nagranych programów.

Można nawet wstrzymać program telewizyjny na żywo, dzięki czemu można uzyskać na przekąskę, iść do łazienki lub odpowiemy telefon, a potem wznowić oglądanie programu, kiedy jesteś gotowy. To jedna z moich ulubionych funkcji.

Gdzie mogę dostać DISH sprzętu sieciowego za darmo?

DISH Network pracuje obecnie na promocji w której można znaleźć wszystkie urządzenia potrzebne – Dish, odbiorniki i piloty – plus instalacja, za darmo. Aby otrzymać sprzęt należy zakupić jeden z ich pakietów programowych. Ceny dla swoich pakietów zaczynają się od $ 19.99 miesięcznie za 40-kanałowy pakiet rodzinny, a następnie przejdź do $ 69,99 za 350-kanałowy pakiet Ameryce wszystko.

Odwiedź http://www.thesatellitetvguide.com/free-dish-network.htm lub kliknij na poniższy link, aby uzyskać więcej informacji na naczynia urządzeń sieciowych, a także gdzie uzyskać najlepszą ofertę na ich usługi telewizji satelitarnej. Można także zobaczyć swoje najnowsze oferty i zamów swoje usługi telewizji satelitarnej w Internecie.

Autor, kolkidostyropianu Brian Stevens, starszy redaktor TheSatelliteTVGuide.com i napisał szereg artykułów dotyczących sprzętu DISH Network.

– autor artykułu