Jak ominac reklamy Te reklamy DirecTV można zobaczyć w telewizji, wyjaśniając różnice między programowania Dish Network HD w porównaniu z DirecTV programowania HD są dokładne. DirecTV ma więcej stacji HD w pełnym wymiarze godzin niż Dish Network.

Obie oferują zasadniczo te same rodzaje opakowań – Kanały są bardzo porównywalne. Nikt nie ma tam przewagę. DirecTV ma teraz wielki ekran dotykowy urządzenia DVR High Definition.www.transporthiszpania.com/paczki-do-francji-hiszpanii.php Ale pozwól mi dostać się do niektórych z małymi różnicami.

1) Dish interfejsu DVR użytkownik sieci i przewodnik był nieco bardziej przyjazny dla użytkownika. Uważam przewodnik DirecTV być bałagan i trudno dotrzeć. Nie łatwa funkcja wyszukiwania sprawia, że ??trudno znaleźć show, kiedy nie znasz numeru stacji. Dish Network miał super łatwy funkcję wyszukiwania, która Tęsknię za drogo.

2) DirecTV nie pozwala korzystać z funkcji rejestratora na drugim TV na TV LIVE. Tak więc, na przykład, mam dwie HD TV w domu. Jeden w salonie, a drugi w sypialni. Mam DirecTV HD DVR podłączony do telewizora 1 i zwykłym odbiorniku HD na TV 2. na TV 2, jakbym oglądał show na żywo, nie jestem w stanie przewinąć lub pauzy. Dish Network pozwoliło tej funkcji z jednym tylko HD DVR podłączonego do telewizora 1, podczas gdy TV 2 był również podłączony do tej samej DVR HD. Prace wokół: Zapisz pokaz na DirecTV TV 2, przejdź do listy koncertów nagranych i rozpocząć oglądanie go tam.

3) sygnału satelitarnego Dish Network wydawało nieco słabszy. Chodzi mi o to, byłem przez kilka burz teraz z DirecTV i nie stracił usługi! Dish Network straci sygnał z godnej burzy. To było bardzo frustrujące!

4) DirecTV ma wysoką funkcjonalny pilot zdalnego sterowania, który jest bardzo łatwy do zaprogramowania innych urządzeń do. pilot Dish Network miał lepszy naturalny czują do niego przyciski i były o wiele łatwiejsze do prasy.Choć na ten temat, DirecTV HD DVR Odbiornik jest brutalne, jeśli chodzi o sygnał bezpośrednio z pilota !!! To jest frustrujące! Z Dish Network DVR odbiornika i pilota, to nie ma znaczenia, co było w sposób sygnał zdalnego sterowania był zawsze odbierany przez odbiornik.

Więc nie masz. Niektóre małe różnice, które Zauważyłem od 6 lat doświadczeń z Dish Network i 1+ letnim doświadczeniem z DirecTV.

Obie są wysokiej jakości pod względem obrazu i stosunkowo porównywalne w cenie. Idź z firmy oferującej najlepszą ofertę – będziesz zadowolony z obu usług. Wiem, że był.

– autor artykułu